Formularze wywiadów epidemiologicznych dla osób zakażonych wirusem SARS-CoV-2 oraz osób współzamieszkujących

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Dąbrowie Tarnowskiej w związku z prowadzonym nadzorem epidemiologicznym nad osobami, u których potwierdzono zakażenie SARS-CoV-2 informuje

  • Osoby, u których potwierdzono zakażenie SARS-Co-V-2 proszone są o uzupełnienie formularza wywiadu epidemiologicznego (załącznik nr 1) i przesłanie go na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Osoby, które współzamieszkują/współgospodarują z osobą, u której potwierdzono zakażenie SARS-Co-V-2 proszone są o uzupełnienie formularza wywiadu epidemiologicznego (załącznik nr 2) i przesłanie go na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Wywiady dla uczniów (załącznik nr 3) i przesłanie go na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ponadto osoby te powinny niezwłocznie skontaktować się z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej, w celu uzyskania informacji o czasie trwania izolacji domowej.

Pliki do pobrania
Download this file (1.doc)Załącznik nr 138 kB
Download this file (2.doc)Załącznik nr 236 kB
Download this file (3.doc)Załącznik nr 334 kB
2021  Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Dąbrowie Tarnowskiej